Způsoby dodání ČR:

Na adresu

PPL - cena 109 Kč včetně DPH. Dodávka je doručena obvykle do dvou až tří pracovních dní. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách.

Zásilkovna - cena 119 Kč včetně DPH. Termín doručení je zpravidla druhý pracovní den od odeslání zásilky. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách Zásilkovny, v den odeslání Vám přijde email s číslem zásilky a SMS s heslem (v případě výdejního místa) pro vyzvednutí zásilky na Váš mobilní telefon. Zásilku můžete sledovat na odkazu v e-mailu.

Na výdejní místo

PPL ParcelShop - cena 79 Kč včetně DPH. Dodávka je doručena obvykle do dvou až tří pracovních dní. Kompletní seznam poboček naleznete na https://www.ppl.cz/vydejni-mista. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách.

Zásilkovna - cena 79 Kč včetně DPH. Seznam všech poboček naleznete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Termín doručení je zpravidla druhý pracovní den od odeslání zásilky. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách Zásilkovny, v den odeslání Vám přijde email s číslem zásilky a SMS s heslem (v případě výdejního místa) pro vyzvednutí zásilky na Váš mobilní telefon. Zásilku můžete sledovat na odkazu v e-mailu. Doprava Zásilkovnou (na výdejní místo) je možná jen u balíčků do 5 kg včetně obalového materiálu.

Balíkovna - cena 79 Kč včetně DPH. Dodávka je doručena obvykle do dvou až tří pracovních dní. Přehled všech balíkoven naleznete na https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách.

Způsoby dodání SR:

Na adresu

PPL - cena 199 Kč včetně DPH. Dodávka je doručena obvykle do tří až čtyř pracovních dní.

Zásilkovna - cena 199 Kč včetně DPH. Termín doručení je zpravidla třetí pracovní den od odeslání zásilky. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách Zásilkovny, v den odeslání Vám přijde email s číslem zásilky a SMS s heslem (v případě výdejního místa) pro vyzvednutí zásilky na Váš mobilní telefon. Zásilku můžete sledovat na odkazu v e-mailu.

Na výdejní místo

Zásilkovna - cena 99 Kč včetně DPH. Dodávka je doručena obvykle do tří až čtyř pracovních dní. Seznam všech poboček naleznete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Termín doručení je zpravidla třetí pracovní den od odeslání zásilky. Zásilku lze sledovat na internetových stránkách Zásilkovny, v den odeslání Vám přijde email s číslem zásilky a SMS s heslem (v případě výdejního místa) pro vyzvednutí zásilky na Váš mobilní telefon. Zásilku můžete sledovat na odkazu v e-mailu. Doprava Zásilkovnou (na výdejní místo) je možná jen u balíčků do 5 kg včetně obalového materiálu.

Způsoby dodání EU:

Cena závisí na velikosti objednávky. Prosím kontaktujte nás na info@crickeaters.cz.

Dopravu můžete mít zdarma při objednávce v minimální hodnotě nad 1 999 Kč včetně DPH (v rámci České republiky), v minimální hodnotě nad 2 499 Kč včetně DPH (v rámci Slovenské republiky) a v minimální hodnotě 2 999 Kč včetně DPH (v rámci EU).Platba

Platba bankovním převodem je platba za zboží klasickým bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám bude na email zasláno potvrzení s podklady pro platbu. Zboží vám bude odesláno až po připsání platby na náš účet.

Platby kartou a platebními tlačítky bank se provádějí skrze zabezpečenou platební bránu Comgate. Poskytovatelem platební brány je společnosti ComGate Payments, a.s., https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana, kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267.

Platba dobírkou je platba uskutečněná až ve chvíli vyzvednutí zboží. Je možná pouze u dopravce Česká Pošta skrze Balíkovnu za poplatek 59 Kč včetně DPH.